GOLD VEYSEL DENİZ ASLAN SB.SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 15:00 - 14:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 15:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1999 yılında 17 Ağustos Marmara ve 12 Kasım Düzce depremlerinden sonra; afetlerde, savaşta, önemli kaza ve yangınlarda arama, kurtarma ve yardım hizmetleri yapmak üzere; ülkemizin coğrafi konumu, ulaştırma imkânları, afete uğraması muhtemel bölgeleri dikkate alınarak 11 merkezde( Adana, Afyon, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Sakarya, Samsun ve Van) 120’şer personelden oluşan çağdaş araç ve gereçlerle donatılmış sivil savunma arama kurtarma birlikleri ile birlik kurulmayan diğer illerde; ilin büyüklüğüne göre 10, 20 ve 30’ar personelden oluşan sivil savunma arama ve kurtarma ekipleri kurulmuştur.

Müdürlüğümüz sel, deprem, heyelan, çığ gibi doğal afetlere karşı risk yönetimi, kriz yönetimi, müdahale, iyileştirme, arama ve kurtarma alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

5902 Sayılı Kanunun 17.06.2009 tarih ve 27261 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesi ile İçişleri Bakanlığına bağlı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü, Bayındırlık ve İskân Bakanlığına bağlı Afet İşleri Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü kaldırılarak merkezde TC. İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA’bağlı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, illerde ise İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri kurulmuştur.

5902 Sayılı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Çıkarılan Kanuna göre 17 Aralık 2009 tarihinde İl Özel İdarelerine devredilmiş devir işlemleri tamamlandıktan sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğümüz aynı çatı altında görevine devam etmektedir. 26 Şubat 20011 tarihli 6111 sayılı kanunla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı bir Müdürlük olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.