TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • FAX: 0 (216) 498 8981
  • GSM: 0 (535) 356 3725
  • WEB SİTESİ: https://www.fakrocatimerdiveni.com
  • E-POSTA: celikcati@hotmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 Sultanbeyli / İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Çatı merdiveni ahşap kapaklı ve döşeme kapaklı komple. Seçenekler arasında elektrikli çalışma, hava koşullarına dayanıklı tavan kapağı, 30 veya 90 dakikalık yangına dayanıklı muhafazalar, dikey erişim, asma tavan uygulaması, üst çalışma mekanizması, yalıtımlı trapdoor, teleskopik tırabzan, üst seviye korkuluk gibi. Çatı katındaki merdivenler herhangi bir çatıya erişmenin uygun bir yolunu sunar ve mevcut ilave alandan faydalanır. Hem alüminyum hem de ahşap seçenekler sunuyoruz ve tüm ortamlar için uygun bir dizi katlanır, sürgülü, teleskopik ve konser tavan tavanı çözümlerine sahibiz. Lütfen bu ürünün çoğunda olduğu gibi mevcut kapağın düzgün şekilde oturması için aşağıya menteşelenmesi gerektiğini unutmayın.

Çatı merdiveni en iyi teknik danışmanlık ile desteklenen en yüksek kalitede tasarlanmış loft merdivenleri ve ilgili ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Böylece müşterilerimiz tasarlandıkları bina kadar iyi bir erişim çözümü aldıklarından emin olur. Çatı merdivenleri, üstün kaliteli ahşap çatı merdivenleri ve geri çekilebilir çatı merdivenleri tedarikçisidir.

Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan elektrikle çalışan alüminyum merdivenlere. Yıllar boyunca mimarlar ve inşaat endüstrisi profesyonellerinin tercih ettiği bir seçim olduk ve hem mimari hem de inşaat sektörüne ve iç pazara her zaman en iyi teknik ve tasarım tavsiyelerini sunacağız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.